Інтерв'ю із Сергієм Теслюком, засновником компанії Parket Haus, національний дистриб'ютор паркету.

Доброго дня, Сергію, розкажіть про себе та про Вашу компанію:

Ми працюємо на ринку з 2004 року. Понад 100 тисяч квадратних метрів готових об'єктів та понад 2 тис. вдячних клієнтів. 15 років успіху та лідерства. Понад 80% клієнтів – приходять до нас за рекомендацією. Нас рекомендують друзям та близьким)

На ринку досить багато дистриб'юторів та реселерів, чому ви вирішили, що зможете скласти конкуренцію?

Дуже часто компанії стикаються з питанням від клієнта, на який вони не можуть дати ту відповідь, яку від них чекає клієнт (терміни, якість, колір, гарантія). Їм доводиться викручуватися, що зрештою призводить до негативного результату. Проаналізувавши це я можу надати свій Унікальний продукт. Простіше кажучи, дати ту відповідь, яка хоче почути клієнт, при цьому повністю відповідати йому!

Чому інші компанії не можуть дати відповіді терміни, якість, колір, гарантія?

Ми, завдяки нашій унікальній технології та бізнес моделі, можемо запропонувати готовий продукт європейської якості за доступною ціною в строк до 5-7 робочих днів. І при цьому асортимент декорів – понад 120!

Тобто ціна – якість – терміни?

Цілком вірно, а головна наявність і будь-яка примха по покриттю та кольору.

І все ж паркет чи ламінат?

Кожен робить вибір виходячи з своїх можливостей і технічних завдань.

Коротко, двома словами:

Паркет - це натуральне дерево, покрите олією або лаком. Паркет у вашому будинку – це натуральний матеріал, частинка живої природи. Це екологічно, натурально, красиво та довговічно.

Ламінат – це пресований папір з надрукованим малюнком та покритий для захисту  та міцності меламіновою смолою з формальдегідами. Ця хімія, яка завжди буде присутня  у вашому будинку. Фактично це   недорога альтернатива паркету, пресований папір, nbsp; завдання якого – імітація натурального дерева; імітація життя.

Так, але у ламінату є така перевага, як ціна так і вартість укладання. Немає потреби в дорогих майстрах, а це гарна економія. У ремонті це важливий фактор!

Жодних проблем. У нас є такий самий замок і в дошці. Спосіб укладання нічим не відрізняється від ламінату. Щодо вартості вона вища ламінату, але тут клієнту необхідно визначиться чого він хоче від покриття для підлоги — дешево або екологічно.

До речі, про замок: не забувайте, що не кожен об'єкт підходить під таке укладання за своїми технічними параметрами. Ми й про це не забули! Тому й тут у нас є що запропонувати!

Що важливо: основа (його рівність і міцність), якість точної підрізки паркетних планок та встановлення плінтусів, рівень майстерності паркетника.

Чим Ви покриваєте дерево? Лаком чи олією?

Лак - це плівка на дереві і в будь-якому випадку хімія, яким би екологічним він не був. Дерево, покрите олією «дихає» і створює унікальний природний мікроклімат у приміщенні. Плюс, у нашій новій колекції ми досягли від олії такого візуального ефекту, що і від лаку особливо не відрізнити.

Сергій, ну і останнє питання: Я подивився на ваш паркет, якість справді вражає, але як справи з доглядом та експлуатацією?

Дерево — це природний матеріал, як то кажуть «натур продукт». Це живий організм, за ним потрібен догляд, як за домашнім вихованцем. Він любить стабільний клімат та помірну вологість, не любить підбори (шпильки) та гострих предметів. Якщо дбайливо ставитеся, він тоді і прослужить Вам дуже і дуже довго!


Интервью компании FlatFix